В момент запуску системи прозорих державних закупівель, вони були доступні лиш в великих містах. Перш за все, це стосувалось Києва, Харкова й інших міст. При цьому, за декілька останніх років система ProZorro розповсюдилася на території всієї країни. Відповідно, щоб провести якісь державні закупівлі, тепер обов’язковою умовою є створення тендерного оголошення. 

Для того, щоб знайти ці оголошення, потрібно визначитися з електронним майданчиком. Це ще один серйозний процес, над яким варто подумати. Обирати потрібно виключно акредитований майданчик. Хорошим прикладом того, яким він повинен бути, може стати українська універсальна біржа. Це один з перших акредитованих сайтів, за цього він і відрізняється такою популярністю.

Ви можете перейти за посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/do-derzhavnyh-tenderiv-kiev-ta-oblast-priednalysya-pershymy та знайти всю інформацію, яка дійсно може бути для вас корисною.

Що варто знати про часові обмеження

Почати варто з того, що не потрібно до останнього тягнути з подачею своєї пропозиції. Тому, краще підготувати повний тендерний пакет документів зарані. Звичайно ,деякі папери можуть мати певні часові обмеження, тому і їх потрібно готувати якомога раніше.

Ще один цікавий момент стосується тих учасників, які були обрані переможцями тендерних замовлень. Вони ж зобов’язані надати статарний пакет документів установчого характеру й дві довідки. Це обов’язкова умова, яка повинна бути виконана протягом 5-ти днів з того моменту, як  компанія отримала перемогу в тендері.

Що стосується довідок, то вони відрізняються.

  • Перша – вона повинна запевнити організатора тендеру в тому, що ваша компанія не має проблем з фінансами, заборгованостей, великих кредитів та не була названа банкрутом. Всі ці моменти максимально важливі, тому перевірці даних приділяється особлива увага;
  • Друга – це та довідка, що може запевнити замовника тендеру в тому, що ви не маєте непогашених судимостей, не були замішані в злочинах, корупційних скандалах та інших сумнівних процесах. Що стосується надання таких довідок, то на це дається рівно 10 днів. Відповідно, краще робити все це заздалегідь, щоб не зіштовхнутися з неприємними наслідками надалі.

Беручи участь в тендері, ви повинні пам’ятати, що час – це ваш головний ресурс і ви не повинні витрачати його даремно.

 

Рубрики: Блог