Робота порталу Прозорро постійно привертає до себе увагу великої кількості різноманітних підприємців різного калібру, тому ви можете завжди спостерігати певну популярність навколо даного механізму. Проте чому саме він став настільки популярним? Причина перш за все криється в принципах, котрими користується даний портал.

Тому ви повинні максимально відповідально ставитись до цих процесів та отримати більше інформації саме стосовно принципів. В цій статті ми будемо говорити переважно саме про основні принципи, котрі мають значення при роботі за даним порталом. Адже саме принципи запроваджують певні дійсно важливі правила.

Перш ніж переходити до описання принципів роботи порталу Прозорро, варто сказати кілька слів про принцип його функціонування. Адже навіть якщо у вас є реальне бажання долучитися до цього процесу, то все ж не завжди можна розраховувати на те, що вам це вдасться.

Спочатку варто просто пройти процес реєстрації на порталі tender.uub.com.ua. Це відкриє вам доступ до роботи з Прозорро і ви матимете все необхідне для того, щоб постійно переглядати актуальні тендери та брати в них участь самостійно.

Таким чином, система є досить справедливою і вплинути на неї практично неможливо

Отже тепер нам варто більш детально зупинитись саме на основних принципах роботи порталу, адже вони можуть бути принципово важливими як би там не було. Перш за все ми поговорим про принцип відкритості, адже саме він є вирішальним фактором, котрий і зробив портал настільки популярним. Суть в тому, що в контексті державних замовлень завжди існували певні проблеми, котрі так чи інакше могли створювати вам певні проблеми.

Мова йде перш за все про високий рівень корупції, котра так чи інакше просто не могла оминути вас стороною. Молоді підприємства, котрі вимушені були розвиватися в умовах високої корупції, часто просто не могли витримати конкуренцію з тими підприємствами, котрі мали необхідні зв’язки та могли домовитись про певні угоди. 

Проте тендерна система внесла певні зміни у даний механізм. Суть в тому, що тепер всі учасники торгів є у рівних умовах, а переможця взагалі обирає система. Це досить зручно, так як шанс помилок при цьому фактично рівний нулю. Проте навіть якщо після проведення аукціону у вас залишились певну сумніви, то у кожного є можливість адресувати скаргу на розгляд, в результаті якого буде винесене рішення.

Правда в тому, що завдяки роботі порталу Прозорро вдалося практично повністю подолати корупцію

Тому ви можете розраховувати на те, що переможця буде обрано чесно і відкрито.

Насправді вся робота порталу базується на тому, що кожен з учасників тендеру має всі шансі щоб отримати перемогу. Питання тільки у вартості, котру він зазначить на свої товари чи послуги. Переможець обирається саме за цим критерієм, тому всі зв’язки, як і інші фактори, котрі раніше могли вплинути на процес, в результаті стають фактично не важливими.

Оскільки переможця обирає саме система, то цей процес став досить простим та відкритим. І варто переживати лише за те, щоб підготувати максимально цікаву пропозицію. Все інше практично не має сенсу.

Отже можна зробити справедливий висновок, що принципи роботи порталу Прозорро базуються перш за все на тому, щоб повністю відкрити цікаві механізми для підприємців та надати їм можливість вступати в рівну боротьбу стосовно різноманітних державних замовлень.

Так як кожна державна організація зараз зобов’язана проводити тендери стосовно закупівель, то замовлень у системі завжди є досить багато і всі вони відрізняються цікавими показниками.

Рубрики: Блог