Електронні майданчики в системі державних закупівель

Система сучасних державних закупівель може принести вам досить цікаві результати. Відповідно до актуальних категорій відкритого ринку, можна буде отримати доступ до тих чи інших елементів та навчитись ними правильно користуватися. В результаті у вас буде шанс отримати найкращі результати від роботи системи та стежити за тим, щоб ви могли вийти на новий для себе результат. Як тільки торги стануть для вас більш простими та доступними, можна буде також оптимізувати відповідного типу процеси та використати всі ті інструменти, котрі будуть для вас цікавими. Відкритий формат проведення електронних торгів може надати вам все необхідне для того, щоб ви могли вийти на новий рівень у цій категорії. В перспективі правильне ставлення до торгів може принести вам нові можливості у відповідній галузі. (далее…)

Як повинно виглядати повідомлення про проведення електронних торгів

Підготовка оголошення про проведення електронних торгів – це один з основних етапів, через який потрібно пройти всім замовникам. Завдання організатора процедури полягає в тому, щоб надати всю основну інформацію про лот й зробити це таким чином, щоб користувачам було з нею просто ознайомитися.

(далее…)

Відкритий механізм придбання енергетичних ресурсів

Система електронних торгів сучасного типу може принести вам чимало нових елементів, якщо ви будете більш якісно ставитись до цього сектору. В перспективі у вас буде шанс адаптуватися під систему сучасних електронних торгів, що дозволить вам якісно вирішувати актуальні питання та Читать дальше…

Які лоти виставляються в оренду на Прозорро.Продажі – особливості публічних аукціонів

В даний час багато державних установ, які мають у своєму розпорядженні порожні будівлі, не використовують їх за призначенням, витрачаючи при цьому додаткові бюджетні кошти на їх утримання (ремонт, комунальні послуги тощо). Хтось, навпаки, давно здає в оренду такі приміщення, одержуючи прибуток нечесно, неофіційно.  (далее…)

Особенности зимних шин Toyo

Японию можно считать странной подходящей для солнца и тепла. Помимо всего прочего, государство всегда подвергалось разным нападкам из осадков и менялись погодные условия. Поэтому те, кто живет в данном климате, постоянно должны подстраиваться под условия, которые в любой момент могут измениться.

(далее…)

Електронний механізм торгів земельними ділянками

Сучасний формат торгів земельними ділянками може принести вам чимало перспективних інструментів. Почніть все аналізувати і перед вами регулярно будуть відкриватися певні нові елементи сучасного електронного ринку, котрі дозволяють вам отримати доступ до системи торгів землею. В цьому секторі просто зараз проходять загальнодоступні торги, що може виявитись максимально перспективним та цікавим моментом. Вам треба спробувати отримати доступ до системи електронних торгів у цій категорії, адже саме так можна буде адаптуватися під процес та вийти на певні нові перспективні можливості.  (далее…)

Як проводиться реалізація скрапленого газу на аукціонах

Одне з частих питань, що стосується електронних торгів – який електронний майданчик краще обрати. Тут дуже багато залежить від того, які саме торги є цікавими для конкретно взятого користувача. Якщо мова йде про якісь послуги, нерухомість та земельні ділянки, то потрібно обирати майданчики, де на таких напрямках робиться особливий акцент.

(далее…)

Земельні аукціони в Україні

Сьогодні, починають запроваджувати відкриті ринки земельних сільськогосподарських угідь. Раніше, українцям не було дозволено розпоряджатися власним угіддям. Всі процедури продажу відбувалися без них. Мораторій мав вплив на кожного шостого громадянина. І ось, підписавши Закон № 2178-10, прийняли рішення відкрити доступ до Читать дальше…

Що варто знати про тендерні закупівлі від Укртатнафти

Кожен розділ з електронними торгами по-своєму цікавий. На сьогодні, в користувачів є можливість особисто обирати, в яких закупівлях брати участь. Це може бути придбання електроніки, певних послуг, канцелярії й так далі. Зазвичай, коли мова йде про такі торги, то в них беруть участь не зовсім досвідчені компанії. 

(далее…)

Що треба знати про продаж арештованого майна через онлайн торги

Нещодавно в українському законодавстві відбулися зміни, відповідно до яких реалізація арештованого майна відтепер буде здійснюватися через систему Prozorro.Продажі. Такі зміни до законодавства України внесло Міністерство юстиції.

(далее…)